KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482187
nr 1148 2187
Bo Ek
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, 'Fula Gubbar', signerad och numrerad 37/45, motivet: 50x37 ca, Köpt på Liljevalchs vårsalong 2017
Bo Ek, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:07:25
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr